Krystaly / Přívěsky /

Jaspis pralesní přívěsek

kód: P927

430

(včetně DPH)

Skladem: 1


Přívěsek z pralesního Jaspisu

 
velikost / váha
37x21x5mm / 6,5g
materiál
pralesní jaspis / stříbro 925
očista kamenů
přes noc v misce s vodou a křišťálem, pod proudem vody
nabíjení kamenů
na slunci libovolně dlouho
čakra
1. a 3. čakra
astrologické znamení
všechna znamení
léčebné využití upevňuje přirozenou odolnost organismu, působí na cévy, vyrážky, kožní problémy a infekce, zlepšuje ukládaní vitamínů B, odstraňuje ledvinové kameny a ztvrdlé tkáně
duchovní rovina uzemňuje, uklidňuje, šamanské cesty, vybavování snů, ochraňuje, spojuje s přírodou, minulé životy, vyvažuje jin a jang, zlepšuje komunikaci
 

Jaspis obecně: směs chalcedonu a křemene, vyskytující se v mnoha barvách, byl odjakživa považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii. Nabízejí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku. Při léčbě sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry a lze je použít k jejich správnému nastavení a vylazení. Každá barva jaspisu přísluší dané čakře. Tento kámen pomáhá při šamanských cestách a vybavování snů. Zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru. Udržuje vyvážený poměr mezi složkami jin a jang a současně zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny s éterickou říší. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. Usnadňuje jasné myšlení, organizaci a dokončování projektů tím, že s vámi spolupracuje na tom, abyste se na ně zaměřili prostřednictvím svým otevřených energetických center.  Přináší svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů a podněcuje čestné chování k sobě samému. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii. Je třeba jej používat dlouhodobě neboť funguje pomalu.

Pralesní jaspis patří ve skutečnosti mezi ryolity, ne mezi jaspisy. Za jméno vděčí barvám, hlavně tmavě mechově zelené, která připomíná bujný prales. Ryolity jsou vulkanického původu a obsahují křemeny, živce a různé jiné minerály. Pralesní jaspis má vysoký obsah křemene a proto se zařazuje k jaspisům, jmenovitě k "orbikulárním jaspisům" (těm s malými kroužky). Tyto kroužky jsou vlastně jaspis uzavřený v ryolitu.

Pralesní jaspis: je ochranný kámen. Úžasný podporovatel, který do všeho, co děláme, vnáší radost. Výborně uzemňuje a vyvažuje. Typický šamanský kámen pro spojení s Velkým duchem a přírodou. Skrývá v sobě sílu sluneční energie, kterou můžeme použít pro léčení. Používá se při znovuzrození a na práci s minulými životy, protože nám umožňuje propojit naši karmu a to, co se okolo nás děje v současnosti a udělat patřičné zásahy, aby se to neopakovalo. Výborně pomáhá při zpracování hlubokých emocionálních ran z minulých životů.

Vyvažuje jinové a jangové energie. Urychluje rozhodování, zlepšuje komunikaci (a pomáhá při komunikaci se zesnulými), podporuje naslouchání bez zkreslení poslouchaného, zvyšuje vytrvalost. Samotářům pomáhá přitáhnout do jejich života jiné lidí.
podobné produkty: