Krystaly / Surové kameny /

Wavelit surový

kód: K2190

1 580

(včetně DPH)

Skladem: 1


Surový wavelit

rozměr / váha
55x35x24mm / 36g
očista kamenů
na křišťálu
nabíjení kamenů
na slunci
čakra
astrologické znamení
léčebné využití
Podporuje tok energie z biomagnetického do fyzického těla a buněčnou paměť. Je dobrý pro krevní oběh a celkově harmonizuje proudění tělesných tekutin. Optimalizuje počet bílých krvinek a léčí dermatitidu.
duchovní rovina
Zpřístupňuje hluboké niterné záležitosti, léčí trauma nebo zneužití, usnadňuje hlubokou léčbu duše, přepisuje buněčnou paměť, podporuje duševní růst.
 

Wavelit: zpřístupňuje hluboké niterné záležitosti nebo poskytuje jinou perspektivu ještě dřív, než se může odpověď začít zvolna přesouvat do vědomí. Je dobrý pro snadné zvládnutí problematických situací, léčí trauma nebo zneužití ze současného i minulého života a odvádí jejich energii z emocionálního těla. Usnadňuje hlubokou léčbu duše a poskytuje přehled o postojích, které vedou k ne-moci, přepisuje buněčnou paměť. V oblasti fyzické tento kámen uchovává zdraví a pocit pohody.

Duševní účinky: pomáhá člověku, když brzdí svou energii a když ji drží zpátky. Podporuje duševní a spirituální růst a rozšiřování obzoru. Směřuje pohled z ústředního bodu daného tématu na další detaily, čímž může být pochopen celistvý obraz určité situace.

Léčivé učinky: podporuje tok energie z biomagnetického do fyzického těla a buněčnou paměť. Je dobrý pro krevní oběh a celkově harmonizuje proudění tělesných tekutin. Optimalizuje počet bílých krvinek a léčí dermatitidu.
podobné produkty: