Krystaly / Přívěsky /

Jadeit přívěsek

kód: P35

550

(včetně DPH)

Skladem: 0


Přívěsek z jadeitu

 
velikost / váha
36x26x5mm / 8,8g
materiál
jadeit / stříbro 925
očista kamenů
1x měsíčně pod proudem teplé vody
nabíjení kamenů
na měsíčním světle
čakra
astrologické znamení
léčebné využití
chrání před žlučovými kolikami a ledvinovými kameny, odstraňuje kyselinu močovou z kloubů a tak zmírňuje bolesti při ischiasu a dně, uklidňuje dýchání a činnost zažívacích orgánů, vyrovnává meridiány a celý energetický systém
duchovní rovina
přináší soulad a mír mezi fyzickými, emocionálními a mentálními strukturami a transformuje negativitu, v mnohých kulturách byl používán jako silný ochranný kámen a jako kámen, s jehož pomocí mohl člověk bez rizika kontaktovat bytosti z onoho světa, poznání sebe sama
 

Jadeit: je symbolem čistoty a vyrovnanosti. V orientálních zemích je vnímán jako zosobnění moudrosti získané během rozjímání. Jadeit je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku i kvalitu péče o rodinu. Jedná se o ochranný kámen, jenž udržuje svého nositele mimo nebezpečí a vnáší do jeho života harmonii. Přitahuje štěstí a přátelství.

V duševním životě stabilizuje osobnost a uvádí duši do souladu s tělem. Přináší soběstačnost. Dokáže odhalit negativní myšlenky skryté v hloubi duše a uklidňuje mysl. Podněcuje zrod nových myšlenek a dokáže předestírat jednotlivé úkoly jako jednodušší. Do duševního života vstupuje jadeit také jako kámen snů. Pokud jej položíte na čelo, přináší sny nabízející zevrubný pohled do nitra věcí. Napomáhá uvolnění emocí, zejména podrážděnosti.

Duchovně dodává jadeit odvahu projevit, kým ve skutečnosti jsme. Pomáhá při poznávání sebe sama jakožto duchovní bytosti naplňující lidský úděl a současně probouzí dosud skryté poznání.

Léčebné využití: působí léčivě na ledviny, nadledvinky a močové ústrojí. Odstraňuje z těla jedovaté látky, uzdravuje buněčný a kosterní systém a pomáhá hojit stehy. Zvyšuje plodnost, příznivě působí při porodu, vliv má na kyčle a slezinu. Udržuje rovnováhu tekutin a poměr kyselého a zásaditého prostředí. Stimuluje nervy, poskytuje preventivní ochranu před křečovými žilami, pomáhá při mentální anorexii, vyrovnává meridiány a celý energetický systém.podobné produkty: