❯  Krystaly


Gaspeit přívěsek (RARITA!)

kód: P188

skladem: 0

1 9802 200

Akce - 10%


Stříbrný přívěsek z gaspeitu

velikost / váha
28x23x4mm / 3g
materiál
gaspeit / stříbro 925
původ Austrálie
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
na slunci
čakra
astrologické zmanení
léčebné účinky
podporuje játra a žlučník, je prospěšný při žlučníkových kamenech, ucpaném žlučovodu nebo cirhóze, při střevních potížích. Podle potřeby zklidňuje nebo povzbuzuje zažívací trakt, zmírňuje nevolnost a cestovní horečku (vložit do kapsy).
duchovní rovina
Jestliže cestujete do nižšího světa během šamanské práce nebo pro zcelení duše, gaspeit vás zahalí rouškou neviditelnosti a neporazitelnosti. Chrání proti energetickým vampýrům, rozpouští vztek a bolest.
 

Gaspeit: který se vyskytuje jen vzácně, je jedním z kamenů, které během vývoje Země dodávaly energii všemu, co na ní je. Z duchovního hlediska povznáší duši a uzemňuje duchovní energii v těle, čímž zajišťuje, že v případě potřeby o ni stačí jen požádat. Meditujte s gaspeitem v sedě na zemi, zažeňte všechny problémy a věřte, že odpověď přijde tím nejvhodnějším způsobem. Vezměte si jej do ruky pokaždé, když potřebujete bezpečný průchod, protože usnadňuje pohyb tmavými a nebezpečnými místy bez povšimnutí. Jestliže cestujete do nižšího světa během šamanské práce nebo pro zcelení duše, gaspeit vás zahalí rouškou neviditelnosti a neporazitelnosti. Pokud vás vysává energetický upír nebo osoba bez energie, noste ochranný gaspeit nad čakrou sleziny (pod levým podpažím). Nošený pod pravým podpažím chrání před zlobou jiných lidí - zvlášť, pokud jste jim přerušili přísun energie, a oni se vám teď vztekle a neunávně mstí.

Emocionální rovina: gaspeit je vhodný, cítíte-li rozčílení nebo hořkost nad životem, ale také pokud někdo měl tu drzost provést vám něco bolestivého či pustošivého. Rozpouští vztek, bolest, ztrádání či utrpení v srdci a otevírá vyšší srdeční čakru, čímž očišťuje oblast čakry jater (pod pravým podpažím) od vzteku a všech zlomyslností, které proti vám někdo mohl vyslat, a přináší uklidnění. Tento kámen sbližuje emocionální a fyzickou úroveň bytí a zlepšuje vliv mysli na tělo, zejména když se nepotřebné emoce a myšlenky zhmotní do kamenů, srůstů či bloků, které je nutno odstranit. 

Harmonizační účinky: podporuje játra a žlučník, je prospěšný při žlučníkových kamenech, ucpaném žlučovodu nebo cirhóze, při střevních potížích. Podle potřeby zklidňuje nebo povzbuzuje zažívací trakt, zmírňuje nevolnost a cestovní horečku (vložit do kapsy).

podobné produkty: