Krystaly / Přívěsky /

Amazonit přívěsek

kód: P203

600

(včetně DPH)

Skladem: 0


Stříbrný přívěsek z modrého amazonitu

 

velikost / váha
35x26x5mm / 8,4g
materiál
amazonit /stříbro 925
původ Peru
očista kamenů
Pod proudem vlažné vody.
nabíjení kamenů
Nabíjí se na křišťálu na denním světle, ale ne na přímém slunci.
čakra
astrologické znamení
Panna, Beran, Vodnář
léčebné využití srdce, nervový systém, osteoporóza, svalové křeče, prsa, štítná žláza
duchovní rovina třetí oko, intuice, dodává sebevědomí, uklidňuje, vyrováná jin a jang
 
Amazonit:  je světlezelený až tyrkysověmodrý kámen, uspokojující už na první pohled. Někdy obsahuje žluté, bílé nebo šedé žilky. Za svoji barvu vděčí mědi (v jiném zdroji se zmiňuje olovo) a za jméno zase Amazonce, kde ho objevili poprvé. Existují dvě barevné varianty: pastelová vodová  a tmavá modrozelená. Je poloprůsvitný až neprůsvitný, někdy se slabým leskem.
 
Hojivý, jemný a přátelský kámen, který dodává člověku sebevědomí a naději, důvěru v budoucnost a integritu. Proto se mu říká i "kámen naděje". Působí podobně jako  růženín, jen vede naše city víc ven, směrem k druhým. Je to receptivní kámen, přiřazen planetě Uran a elementu země.

Je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru a srdeční a pupeční čakru.Hojivě působí na všechny ostatní čakry a omlazuje oblast fyzického i spirituálního srdce. Otvírá solární plexus a umožňuje sebevyjádření a nárůst pocitu osobní moci.

Léčebné účinky: napomáhá zachování příznivého zdravotního stavu. Amazonit uzdravuje a otevírá srdeční i krční čakru, čímž napomáhá rozvíjet milostnou komunikaci. Otevírá rovněž třetí oko a zvyšuje intuici. Kámen rozptyluje negativní energie a uvolňuje bloky uvnitř nervového systému.  Je prospěšný při léčbě osteoporózy, zubního kazu, nedostatku vápníku. Napomáhá udržovat v rovnováze metabolismus narušený uvedenými problémy. Amazonit rovněž přináší úlevu v případě svalových křečí. Významnou vlastností je schopnost ochrany před zdravotními riziky vyplývajícími z používání mikrovlnné trouby a dalších zdrojů elektromagnetického smogu. 


podobné produkty: