Krystaly / Náhrdelníky /

Apatit náhrdelník

kód: NHR438

810

(včetně DPH)

Skladem: 2


Náhrdelník z apatitu

obvod / váha
43-47cm / 9,9g
materiál
apatit / stříbro 925
velikost kamenů
cca 3x4mm
očista kamenů
Důkladnou očistu provádíme pod tekoucí voudou.
nabíjení kamenů
Nabíjíme na slunci nebo na křišťálu.
čakra
astrologické znamení
léčebné využití
kosti, buňky, chrupavky, zuby, žlázy, klouby, meridiány, autismus
duchovní rovina
meditace, jasnozření, spojení s duchovními průvodci

 

Apatit: představuje styčný bod mezi vědomím a hmotou. Je to kámen, který podporuje filantropické sklony a vzbuzuje touhu po službě druhým. Apatit je naladěný na budoucnost, ale přesto dokáže spojovat člověka s jeho minulými životy. Je zdrojem psychických darů a duchovního naladění. Prohlubuje meditaci a zvyšuje tzv. hadí sílu neboli kundalini. Napomáhá komunikaci a sebevyjádření ve všech rovinách. Psychologicky apatit zvyšuje motivaci a vytváří rezervy energie. Vyvolává otevřenost, usnadňuje kontakt s ostatními lidmi, podněcuje k otevřenému jednání. Potlačuje lhostejnost a nepřátelství. Odstraňuje negativní postoje. Pomáhá hyperaktivním a autistickým dětem.

Povzbuzuje tvůrčí schopnost a intelekt, pročišťuje zmatky a spory. Rozšiřuje vědomí a otevírá cestu pravdě. Tiší lítost, apatii a zlost. Snižuje podrážděnost a překonává citové vyčerpání. Uvolněním energie kořenové čakry odstraňuje zklamání a podporuje vášeň, v níž není přítomna vina.

Duševní rovina: zajišťuje spojení s duchovními průvodci pohybujicími se ve výrazně vyšších rovinách. Prospívá při pronášení projevů, podporuje komunikaci uvnitř skupiny, otevírá krční čakru a působí blahodárně na srdce a stavy citové nevyrovnanosti. Je vhodný pro meditaci, jasnočivnost a jasnozření. Je to velice mocný kámen, který nás pojí se zemskou energií a zemskými duchy a zlepšuje duchovní komunikaci se zvířaty, ptáky a vodními živočichy.

Léčebné využití: apatit léčí kosti a podporuje tvorbu nových buněk. Napomáhá pohlcování vápníku a prospívá chrupavkám, kostem, zubům, pohybovému ústrojí. Zlepšuje stav při problémech s klouby a křivicí. Tento kámen potlačuje pocit hladu a zvýšuje účinnost metabolizmu. Podněcuje ke zdravému stravování. Působí léčivě na žlázy, meridiány a vnitřní orgány. Slouží ke snížení vysokého tlaku. Uvádí do rovnováhy tělesné, emocionální, duševní a duchovní tělo stejně jako čakry. Omezuje hyperaktivitu a působí podnětně při malátnosti a příliš nízké aktivitě. Použije-li se apatit společně s dalšími krystaly, usnadňuje dosažení žádoucích výsledků.podobné produkty: