Krystaly / Náhrdelníky /

Iolit náhrdelník

kód: NHR440

700

(včetně DPH)

Skladem: 1


Náhrdelník z iolitu
 
 
obvod / váha
44-48cm / 27g
velikost kamenů
cca 3x5-6mm
materiál iolit / stříbro 925
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
na slunečním světle nebo na křišťálu
čakra
astrologické znamení
léčebné využití
snižuje zásoby tuku v těle, malárie, detoxikace, regenerace jater, horečka, hypofýza, dutiny, dýchací systém, migréna, ničí bakterie, metabolismus
duchovní rovina
vize, vizuální představy, intuitivní vhled, šamanské rituály, cesty mimo tělo, usnadňuje projevit vlastní osobnost, pročišťuje myšlenkové vzorce, zvyšuje psychické síly

 

Iolit: je kámen zasvěcený vizím. Podněcuje k činnosti třetí oko a napomáhá vyvolávání vizuálních představ a schopnosti intuitivního vhledu v okamžiku, kdy jsou jednotlivé čakry navzájem sladěné. Podporuje propojení s vnitřním věděním, používá se při šamanských rituálech a napomáhá při cestách mimo tělo. Během kontaktu s aurálním polem vydává iolit elektrické náboje obnovující energii pole a udržující rovnováhu s vyššími těly. Iolitu se říkalo vodní safír, protože ho měli v oblibě mořeplavci. Tenké polarizační iolitové filtrační čočky používali pro přesnou navigaci. Pomocí nich mohli skrze mlhu či opar vidět slunce i ve dnech, kdy bylo pod mrakem. Iolit byl zasvěcen vikingské bohyni moře Ran a po bezpečném návratu z cesty házeli Vikingové do moře zlato jako daň.

Psychologicky napomáhá iolit pochopit a odkrýt  příčiny různých návyků. Současně usnadňuje projevit vlastní osobnost a oprostit se od očekávání ostatních. Na duševní úrovni pročišťuje iolit staré myšlenkové vzorce. Iolitu se říká kámen čarodějnic a zvyšuje psychické i kouzelné síly. Má význam při práci s představami a při posvátných obřadech bohyní.

V citovém životě odhaluje nesoulad v osobních vztazích. Jelikož podněcuje k tomu, aby každý jedinec převzal zodpovědnost sám za sebe, pomáhá překonat závislost na partnerovi.

Léčebné využití: Iolit pomáhá vytvořit základ pro udržení pevného zdraví. Snižuje zásoby tuku v těle, zmírňuje důsledky alkoholu, podporuje detoxikaci těla a regeneraci jater. Tento kámen léčí malárii a horečku. Prospívá činnosti hypofýzy, léčivě působí na dutiny a dýchací systém. Potlačuje migrénu a bolesti hlavy. Zlepšuje funkci mozku a fungování metabolismu v těle. Rovně ničí bakterie.podobné produkty: