Krystaly / Přívěsky /

Kámen Tiffany přívěsek

kód: P488

850

(včetně DPH)

Skladem: 1


Stříbrný přívěsek z Tiffanyho kamene, rarita!

velikost / váha
45x19x4mm  / 5,87g
materiál kámen tiffany / stříbro 925
původ Mexiko
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
na slunci, na křišťálu
čakra
7. čakra - Sahasrára
astrologické znamení          všechna znamení
léčebné využití posiluje kosti a vazivo, pomáhá při zánětu šlach, artritidě, osteoporóze, podporuje průtok energie, odstraňuje bloky, dodává energii systému čaker a pročišťuje jej, stimuluje libido
duchovní rovina zvyšuje intuici a metafyzické schopnosti, propojuje s dalšími dimenzemi a nejvyšší duchovní radou, otevírá vyšší korunní čakry, povzbuzuje vytrvalost, naplňuje srdce bezpodmínečnou silou
 
Kámen Tiffany (Bertrandit): je vyjímečně vzácný a spletitý drahokam, tvořený je hlavně Fluoritem a Opálem a může obsahovat mnoho dalších minerálů (křemen,  dolomit, rodonit, mangan, berylium a další). Vznikl z vulkanického popela vychrleného před více než dvěma miliardami let. Berylium je jedním z nejlehčích, ale nejsilnějších minerálů a duchovně tento kámen se silnou energií a vysokými vibracemi zvyšuje intuici a metafyzické schopnosti, otevírá vyší korunní čakry a propojuje s dalšími dimenzemi a nejvyšší duchovní radou. Pomáhá "vykládat materiál přicházející kanály", je vhodný pro soustředění světelného těla do fyzické reality, čímž podporuje duši.
 
Z duševního hlediska kámen Tiffany povzbuzuje vytrvalost a následování duchovní cesty, ať vede kamkoli. V rovině emocionální pomáhá stát se otevřenějším a chápavějším. Odstraňuje bloky a odhalováním emoční síly podporuje přechody všeho druhu. Naplňuje srdce a vyšší srdeční čakry bezpodmínečnou láskou. Rovněž povzbuzuje očištění v každé úrovni.
 
V oblasti mentální Tiffany umocňuje jasnou a bystrou mysl, podporuje vysokoškolské studium. Umožňuje komunikaci a očistu pocitů, které dřív byly skryty nebo za něž jste se styděli.
 
Fyzicky má úžasnou elektrickou a termální vodivost, která umožňuje volné proudění energií. Podporuje průtok energie v meridiánech, uvolňuje bloky, dodává energii systému čaker a čistí jej. Stimuluje libido a průtok sexuální energie, což mu vysloužilo název "purpurová vášeň". Je proto vhodný pro tantrické praktiky.
 

Léčivé využití: kamenu Tiffany je díky obsahu fluoritu přisuzována schopnost posilovat kosti a vazivo, prospívá při zánětu šlach, artritidě a osteoartritidě.podobné produkty: