Krystaly / Přívěsky /

Onyx přívěsek

kód: P503

550

(včetně DPH)

Skladem: 0


Přívěsek z onyxu

velikost / váha
32x16x6mm / 4,8g
materiál
onyx / stříbro 925
očista kamenů
proudící teplou vodou
nabíjení kamenů
na slunci
čakra
astrologické znamení                                   
léčebné využití
zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a nohy, zlepšuje stav při astmatických záchvatech, posiluje nervy, zlepšuje všechny smysly a vnímání, pomáhá při onemocnění vnitřního ucha, poruchách rovnováhy, šumění v uších a zhroucení sluchu, snižuje horečku
duchovní rovina
kontakt s duchovními průvodci, cesty do minulých životů, zvyšuje sebevědomí a sebekontrolu, snižuje strach, dodává sílu, spojuje s jednotou vesmíru, přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu, integruje rozpory mysli

 

Onyx: je kamenem dodávajícím sílu. Zajišťuje oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v obdobích mimořádného citového nebo tělesného stresu. Dokáže napřít vaši energii jedním směrem a současně ji sladit s působením vyšších sil. Zajišťuje kontakt s duchovními průvodci. Také nabízí spojení s jednotou vesmíru. Dokáže vás přesunout po proudu času, abyste pohlédli na vlastní budoucnost, a díky své moci ovlivnit lidské síly a schopnosti vám dopomůže, abyste se stali skutečnými pány svého osudu. Kámen přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu. Usnadňuje přijímat poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a pomáhá vyrovnat se s podmínkami ve vašem okolí.

Onyx je mlčenlivý kámen, jenž vám poslouží jako nejdůvěrnější rádce. Říká se, že v sobě udržuje vzpomínky na všechno co ten, kdo jej nosí, prožil. Lze jej použít v psychometrii, aby v sobě ukrytý příběh vyprávěl tomu, kdo dokáže vnímat jeho vibrace. Tato schopnost udržet v sobě vzpomínky dělá z onyxu užitečného pomocníka při cestách do minulých životů stejně jako při léčení starých šrámů a tělesných traumat, jež ovlivňují i současný život. Onyx držený v ruce vás upozorní na minulá zranění, která lze pomocí krystalové léčby odstranit. Rovněž jej můžete použít k hojení starých lítostí a smutků.

V duševním životě onyx vyhledává rozpory přetrvávající v mysli a pomáhá je integrovat do vaší duše. Ukotvuje těkavost svého majitele do podoby stálejšího přístupu k životu. Celkově zvyšuje schopnost sebekontroly. Působí jako duševní tonikum, které snižuje jinak zcela ochromující strach a obavy. Onyx přináší nedocenitelný dar docházet k uvážlivým rozhodnutím.

Léčebné využití: na tělesné úrovni pomáhá vstřebávat vesmírné energie, jež jsou potřebné při léčení. Udržuje v těle rovnováhu enegii jin a jang. Působí blahodárně na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a nohy.  Zlepšuje stav při astmatických záchvatech; posiluje nervy a zlepšuje všechny smysly a vnímání. Pomáhá při onemocněních vnitřního ucha, poruchách rovnováhy, šumění v uších a zhroucení sluchu. Zlepšuje stav při poruchách prokrvení a snižuje horečku. Snižuje citlivost na změny počasí.

Pozor barva se může odlišovat od skutečnosti vzhledem k odlišné kvalitě a nastavení každého monitoru.
Jinak obdržíte to co je na fotogjaspisovy set_nausnicerafii, nejsme masová výroba ale každá věc je jedinečný originál.


podobné produkty: