Krystaly / Přívěsky /

Hypersten přívěsek

kód: P511

790

(včetně DPH)

Skladem: 0


Stříbrný přívěsek z hyperstenu

 
velikost / váha
48x22x7mm /14,5g
materiál hypersten / stříbro 925
původ Québec,Kanada
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
na slunci
čakra
7. čakra
astrologické znamení                          
všechna znamení
léčebné využití pomáhá při překyselení tkáně, zmírňuje žaludeční bolesti, bývá nasazován při zánětu žaludeční sliznice, tiší akutní a chronická napětí a bolesti. Léčí močové cesty, ledviny, střeva, metabolizmus, prostatu, revmatizmus, klouby, nohy.
duševní rovina propojuje s duchovním světem a zlepšuje komunikaci s duchovními bytostmi, pomáhá při meditaci, snižuje negativní aspekty pýchy, zklidňuje mysl
 
Hypersten: dostal své jméno roku 1806. Temný kámen fascinuje svým stříbřitým leskem. Velmi kvalitní hypersten vytváří rýhovanou kresbu, která je charakteristická střídáním zcela černých a stříbřitě černých proužků s perleťovými odlesky. Usnadňuje vhled do problému, pomůže najít jeho řešení, pomáhá vytváření vztahů a jejich udržení. Snadno s ním zvládnete ustát ostrou kritiku, pomluvy i kletby, protože umožňuje sebe-přijetí.

Je to zklidňující a uzemňující kámen, který působí velmi jemně. Účinně zklidňuje mysli, ale zároveň posiluje schopnost soustředění. Pomáhá nalézt sebedůvěru a nová uplatnění. Léčí vnitřní zlobu a jemně rozptyluje strach a jeho příčiny. Je také vhodný pro jedince perfekcionisty, učí je vážit si vlastní nedokonalosti. Stabilizuje auru, navozuje pocit blaženosti a uspokojení.

Propojuje s duchovním světem a zlepšuje komunikaci s duchovními bytostmi. Velmi vhodný kámen pro duchovní práci a psychiku. Snižuje negativní aspekty pýchy. Je to dobrý kámen pro osobní vztahy a obchodní jednání. Vhodný pro meditaci, práci s kyvadlem, koncentraci mysli, vnímání, relaxaci.

Harmonizační účinky: pomáhá při překyselení tkáně, zmírňuje žaludeční bolesti, bývá nasazován při zánětu žaludeční sliznice, tiší akutní a chronická napětí a bolesti. Léčí močové cesty, ledviny, střeva, metabolizmus, prostatu, revmatizmus, klouby, nohy.

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


podobné produkty: