/ Krystaly / Podle kamenů / Křišťál

Křišťál svíčka

kód: KS394

1 1311 330

(včetně DPH)

Skladem: 0

Akce - 15%


Krystal křišťálu "svíčka"

 
velikost / váha
78x57x48mm / 176,5g
očista kamenů
důkladnou očistu provádíme pod tekoucí voudou
nabíjení kamenů
Nabíjíme na přímém slunci libovolně dlouho. Je vydatnou pomocí ostatním kamenům, které dobíjí a čistí.
čakra
astrologické znamení                              
léčebné využití
je to nejúčinnější léčivý krystal, pohlcuje-ukládá-uvolňuje a reguluje energii, podporue přeměnu uhlovodanů a živin a reguluje hladinu inzulinu, odstraňuje bolest hlavy způsobené zablokováním třetího oka 
duchovní rovina
přivádí blíž vašeho anděla strážného, zvyšuje intuici, osvětluje záměry vaší duše, výborný pro práci ve skupině, spojuje s jádrem božské lásky ve vašem nitru
 
Křemen svíčka: je světlonošem planety a pomocníkem těch, kdo napomáhají Zemi změnit vibraci. Přivádí také blíž vašeho anděla strážného. Meditace s tímto kamenem osvětluje záměry vaší duše a zaměřuje na vaši životní cestu ke službě. Zvyšuje intuici, je věšteckým kamenem pro planetu nebo pro osvětlení osobního problému. Velká svíčka je kamenem spirituální alchymie a přitahuje hojnost. Hodí se pro práci ve skupině, protože vyzařuje lásku ke všem členům a za celou skupinu, vytváří všeobecný soulad. Pomáhá uvést do praxe staré vědomosti a přivádí totemová božstva i jiné pomocníky. Patří na jih léčivého kola, na místo minulosti, emocí a srdce. Obnovuje důvěru a nevinnost, vyléčí ublížení na duši dítěte a pomáhá projevit se plněji v auře bezpodmínečné lásky, léčí linii předků a karmické dědictví. 

V duševní rovině zahání pocity úzkosti a beznaděje, přináší zklidnění a sebedůvěru do osvícené mysli, která vidí za hranice každodennch okolností. V oblasti emocionální učí, že nikdy nejste opravdu sami, spojuje s jádrem božské lásky ve vašem nitru. Pomáhá rozvíjet citovou nezávislost, ale i vzájemnou závislost, ukazuje, kdy je užitečné spoléhat na partnera a sdílet s ním to, co oběma prospěje a pomůže, a kdy se nevázat. Pomáhá vašemu partnerovi, aby se necítil osamělý, zatímco se učíte citové samostatnosti a nezávislosti, a pokud je to nezbytné, pomáhá s láskyplným nadhledem ukončit vztah, který už neplní svou funkci.

V oblasti fyzické tento kámen povzbuzuje dobrý pocit z vlastního těla a je užitečný v případě obtížné fyzické inkarnace. Ukazuje, jak je fyzické tělo poškozené emocionálním nebo mentálním strádáním, a léčí srdce.

Harmonizační účinky: podporue přeměnu uhlovodanů a živin a reguluje hladinu inzulinu. Odstraňuje bolest hlavy způsobené zablokováním třetího oka. 

Křemen s fantomem: symbolizuje mnoho životů duše, usnadňuje širší duchovní uvědomění a pomáhá při přechodech. Vezme vás na cestu mnoha dimenzemi, i vnitřními, odstraňuje jednotlivé vrstvy, aby odhalil vaše duchovní jádro. Karmicky pomáhá v přístupu k záznamům vesmírné kroniky Akáši, oživuje potlačené vzpomínky a přepisuje nebo přehodnocuje minulé smlouvy, usnadňuje cesty do stavu mezi životy, čímž objevuje současný plán vaší duše a odstraňuje staré příkazy duše. Ulehčuje přechody všeho druhu a ukazuje, jaký další krok byste mohli udělat.

V duševní rovině fantomový křemen urovnává váš stín a ukazuje stínem poskytované dary. V rovině fyzické aktivuje schopnost léčení a usnadňuje uzdravení fyzického těla tím, že vylepšuje éterický plán. V oblasti životního prostředí stimuluje léčení planety, znovu vyrovnává škodlivé krajinné modely.

Bílý fantom: urychluje přenos světla a informací mezi vyššími říšemi a zemí. Otevírá příjemce, aby se mu dostalo léčby na obrovské vzdálenosti a v neomezeném čase. Tento kámen dokáže provést éterický chirurgický zákrok a odstranit postižené vrstvy karmy. Otevírá cestu k víceúrovňové léčbě buněčné paměti a ke karmickému odpuštění. Je obzvlášť úžitečný ke kontaktování průvodců, podporuje schopnost slyšet zvuky z jiných realit. Zlepšuje meditaci, odstraňuje hluboce zakořeněné vzorce a pomáhá odhalovat poruchy.podobné produkty: