Krystaly / Náhrdelníky /

Safír a rubín náhrdelník

kód: NHR560

3 300

(včetně DPH)

Skladem: 0


Náhrdelník ze safíru a rubínu

se stříbrným zapínáním

 
obvod / váha
44-46cm / 33g
materiál safír, rubín / stříbro 925
velikost kamenů 5-8mm
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
na slunci nebo na křišťálu
čakra
astrologické znamení
Býk, Blíženci, Panna, Váhy,  Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby
harmonizační účinky odstraňuje nečistoty a stres, léčí krevní poruchy, potlačuje nadměrné krvácení, posiluje cévy, epilepsie, děloha, revmatismus, duševní choroby, reguluje činnost žláz
duchovní rovina šamanské obřady, meditativní a spirituální vlastnosti, neutralizuje zmatení a iluze, je kamenem moudrosti, víry a duchovní čistoty, spojení s vyššími duchovními bytostmi, uklidňuje mysl
 

Safír: je známý jako kámen moudrosti, víry a duchovní čistoty. Umožňuje soustředění, uklidňuje mysl a zbavuje ji nežádoucích myšlenek i duševního napětí. Safír vnáší do mysli klid a jistotu, čímž uvádí do souladu tělesnou, rozumovou a duchovní rovinu a současně udržuje rovnováhu uvnitř těla. Tento krystal potlačuje depresi a duchovní zmatek. Přináším prosperitu a přitahuje k majiteli dary všeho druhu. Položený na krku odstraňuje zklamání a napomáhá vyjádření vlastního já.

Harmonizační účinky: safír je tradičně kámen duchovní léčby. Zvláštní účinky se projevují, když stahujete léčivé síly od andělského nebo vyššího zdroje. Zvyšuje také účinnost léčby hlasem nebo hudbou. Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém a reguluje činnost žláz. Blahodárně působí na oči, odstraňuje nečistoty a stres. Léčí krevní poruchy a potlačuje nadměrné krvácení, posiluje cévy a zvyšuje jejich pružnost.

Modrý safír: je hledačem duchovní pravdy. Tradičně se spojuje s láskou a neposkvrněností. Jedná se o mimořádně účinný kámen, pokud jde o léčení Země a čaker. Tento poklidný kámen pomáhá setrvat na vlastní duchovní cestě. Používá se při šamanských obřadech k přetavování negativních energií. Jeho síla je především v jeho meditativní a spirituální vlastnosti. Neutralizuje zmatení a iluze, které nám stojí v cestě k poznání. Učí nás, že existují vyšší síly, než je naše přání a vůle. Jeho síla je především v jeho hluboké nebeské modři, která oduševňuje, očišťuje a je nejčistší a nejmocnější představitel modrých kamenů. Tmavomodré světlo safíru nás může připravit na setkání a vedení vyšších duchovních bytostí tím, že vytvoří pro to nutné předpoklady. V indické literatuře se doporučuje k léčení epilepsie a dělohy. Ajurvédská medicína jej doporučovala k léčení kolikových bolestí, revmatismu a duševních chorob. Papež Innocent III. nařídil všem biskupům, aby nosili prsten se safírem, protože se všeobecně věřilo, že ochraňuje proti ďáblu a jeho nástrahám.

Rubín: je vynikající kámen pro vše, co souvisí s energií.  Vnáší do života rázný přístup. Dodává energii a rovnováhu, jejíž příliv může mít na citlivější osoby až příliš silný účinek. Rubíny se nazývají slzami Buddhy. V Barmě se vyprávějí legendy, že všechny rubíny světa pocházejí z vajíčka, které snesl drak Naga. Hvězdicový rubín obsahuje tři užitečné anděly nebo duchy. Podněcuje vášnivou touhu žít, která ale nikdy nenabírá sebezničující podobu. Zlepšuje motivaci a dokáže nasměřovat k realistickým cílům. Rubín podněcuje činnost srdeční čakry, uvádí srdce do rovnováhy. Vybízí nás abychom se "vydali za štěstím". Krystal představuje dokonalý štít proti mentálním útokům a vysávání srdeční energie. Vyvolává pozitivně laděné sny a průzračné vizuální představy. Povzbuzuje činnost šišinky. Je jedním z kamenů hojnosti a pomáhá udržet si bohatství a nadšení.

 
Na duševní úrovni rubín zastavuje zlost a negativní energie, aby je mohl proměnit v pravý opak. Současně vám odstraňuje z cesty vše negativní. Tento kámen vám pomůže stát se dynamickým vůdcem. Navozuje stav mysli prodchnutý odvahou. Napomáhá mysli, aby se ostřila pod vlivem nejvyšího vědomí a nejvyšší možné koncentrace. Díky ochrannému účinku tohoto kamene si během hádek a názorových střetů dokážete počínat tvrději.
 
V citovém životě se rubín projevuje jako dynamický kámen. Podněcuje touhy a zažíhá v nitru nadšení. Rubín je krystal, jenž podporuje potřebu stýkat se s lidmi a vyvolává sexuálni aktivitu.  Pokud jde o tělo, napomáhá překonávat vyčerpání a letargii. Zosobňuje sílu a energii. Na druhou stranu ale tlumí hyperaktivitu.

 
Harmonizační účinky: odvádí z těla, krve a lymfatickým tekutin jedovaté látky. Sráží horečku, léčí infekční nemoci a snižuje krevní tok. Mimořádně blahodárně působí  na srdce a oběhový systém. Podporuje nadledvinky, ledviny, rozmnožovací orgány a slezinu. Posiluje imunitní systém. Harmonizuje produkci hormonů. Příznivý vliv má i na unavené oči, které se lépe prokrví, a tím se obnoví jejich funkce.

 
Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


podobné produkty: