Krystaly / Koule / Vejce /

Septárie srdce

kód: K85

1 490

(včetně DPH)

Skladem: 0


Srdce ze septárie

rozměr / váha
82x72x40mm / 320g
očista kamenů
pod proudem vody nebo na křišťálu
nabíjení kamenů
na slunci
čakra
astrologické znamení
harmonizační účinky
pomáhá redukovat překyselení tkáně a tím zlepšit stav při střevních a kožních onemocněních; zmírňuje tvorbu vředů a nádorů a pomáhá rozpouštět ty existující, krev, srdce
duchovní rovina
poskytuje silnou energetickou ochranu, transformuje zahořklost a zklamání, vyvolává dávné vzpomínky, uklidňuje, pomáhá vzdát se zastaralých vzorců chování

 

Septarie: (známá též jako Dračí kámen) poskytuje silnou energetickou ochranu jak na fyzické, tak duševní i éterické úrovni. Umožňuje člověku zůstat pevný a stabilní a čelit konfliktům nebo obtížným situacím; transformuje zahořklost a zklamání v naději a důvěru; povzbuzuje k vyslovení duševních problémů  namísto jejich odsunutí stranou a zapouzdření;  vyvolává hluboké a dávné vzpomínky. Je vynikajícím spojencem při studiu. Příznivě rozvíjí kariéru, zejména spojenou s vystupováním na veřejnosti. Stimuluje základní - kořenovou čakru. Přináší povznášející pocit radosti a vnitřního rozvoje.

Spojuje vlastnosti kalcitu, aragonitu a chalcedonu, povzbuzuje péči o Zemi - šedé srůsty na kameni souvisejí s energií dévů. Tento kámen soustřeďuje léčivé vibrace vznikající při bubnování a opakovaném přeříkávání a zvyšuje soudržnost jakékoliv duchovní skupiny.

Pomáhá v přetváření nežádoucích vzorců a programů a směřuje svého držitele k nejvhodnějším nástrojům. V duchovní rovině harmonizuje emoce a intelekt s vyšším myšlením a přivádí k osvícení.

V oblasti duševní tento radostný kámen poskytuje pomoc při formování myšlenek a pomáhá je projevit. Vštěpuje trpělivost, toleranci a vytrvalost. Jestliže máte naopak mnoho nápadů, které nikdy neuskutečníte, pomůže proměnit váš tvůrčí potenciál ve skutek. Je užitečným pomocníkem při veřejných řečnických projevech, zvyšuje také schopnost komunikace ve skupině. Vyživuje emoce a uklidňuje. Je užitečným nástrojem pro péči o sebe i o ostatní.

Harmonizační účinky: tento kámen je mimořádne užitečný také při soustředění na samoléčivé schoposti těla. Zjišťuje bloky v těle, ruší je a uvádí do rovnováhy. Léčí kožní choroby, snižuje otoky a výrůstky. Podporuje buněčnou paměť a metabolismus, dále střeva, ledviny, krev, srdce a sebeléčbu obecně.

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.

přes noc v misce svodou a křišťálem,pod proudem vody
přes noc v misce svodou a křišťálem,pod proudem vody


podobné produkty: