Krystaly / Přívěsky /

Abalon Shell stříbrný přívěsek

kód: P951

470

(včetně DPH)

Skladem: 0


Přívěšek z Paua Mušle na stříbrném závěsu
 
velikost/ váha
59x40x12mm / 17,5g
materiál Paua Shell / Stříbro 925
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
v misce s vodou se špetkou mořské soli
čakra
Harmonizuje všechny čakry.
astrologické znamení
Vodnář, Ryby, Rak
harmonizační účinky rakovina, srdce, hladké svlastvo, klouby, imunitní systém
duchovní rovina intuice, představivost, léčí emoce

 

Abalone: jedná se o ulity jistého typu měkkýše (Haliotis Iris). Nejčastěji se označují jako "abalone" nebo jako "paua" a po vyleštení hraje barvami duhy. To je zapříčiněno lámáním odraženého světla. Ulita se skládá z jemných aragonitových  destiček.V mnoha kulturách je perleť spojována s matkami moře.  Svou výraznou proměnlivostí je schopna se přizpůsobit našim náladám, dokonce vloudit se do duše a přinášet tam měkkost. Stimuluje intuici a představivost. Podporuje psychický rozvoj, čištění a otevírání všech čaker. Pomáhá nám vyjadřovat svoje pocity k ostatním a dosahovat spolupráce s jinými lidmi. Léčí emoce, podporuje pokoj v mysli při odstraňování emocionálních bariér a upokojuje v emocionálně napjatých situacích, ale přitom podporuje naší individualitu a umožňuje nám tuto individualitu rozšiřovat a expandovat.
 

Přináší lehkost, smích a úctu k životu, pomáhá překonat zklamání a harmonizuje tělesný a duchovní růst.
Podporuje plodnost těla i ducha a ochraňuje nás před nekooperatívními tahy jiných lidí, ale i před naším zdůrazňovaním vlastních výhod.

V magii se abalone a jiné mušle hodí výborně na pálení kadidla, protože do procesu dodávají obvykle dost slabě zastoupený element Vody a tím se kadidlo stává z energetického hlediska jemnějším.

Působí proti rakovině jako prevence i při léčbě. Zlepšuje vstřebávání proteinů. Posiluje srdce a hladké svalstvo. Napomáhá trávení a zmírňuje artritídu a jiné nemoci kloubů. Posiluje všechny tělesné struktury, ale hlavně imunitní systém, srdce (fyzické i srdeční čakru). Atleti jí používají na posilnění růstu svalové hmoty a na ochranu svalstva před poškozením. podobné produkty: