Krystaly / Koule / Vejce /

Kalcit koule

kód: K14

6880

(včetně DPH)

Skladem: 1

Akce - 15%


Koule z kalcitu
 
 
průměr / váha
B: cca 25mm / 22-26g
očista kamenů
krátce omýt vlažnou vodou
nabíjení kamenů
Nabíjí se na denním světle, ale ne na přímém slunci.
čakra
astrologické znamení
Ryby, Rak, Blíženci
léčebné využití pročisťuje vylučovací orgány, napomáhá usazování vápníku v kostech, podporuje kostru i klouby, kůže, střevní flóra, hojení tkání a ran, posiluje imunitní systém
duchovní rovina napomáhá přístupu k vyšší moudrosti a rozvoji parapsychologických schopností, urychluje vývoj a růst, zesiluje a čistí energii, spojuje cit s rozumem, pomáhá při boji s leností, uklidňuje mysl

 

Kalcit obecně: je velice účinný zesilovač a čistič energie. Aby se z okolního prostředí odvedla negativní energie a současně se zvýšila vaše vlastní, stačí mít kalcit v místnosti. Z těla odstraňuje nečinnou energii. Barevné spektrum kalcitu čistí fyzické tělo společně s dalšími vrstvami osobnosti. Je to aktivní krystal urychlující vývoj a růst. Spojuje cit s rozumem - vytváří emoční inteligenci. Má pozitivní účinek zejména v případech, kdy ztrácíme naději nebo motivaci. Pomáhá při boji s leností a dodává energii na všech úrovních osobnosti. Uklidňuje mysl, rozvíjí bystrý úsudek a schopnost analýzy. Podněcuje vhled a povzbuzuje paměť. Podporuje schopnost proměňovat myšlenky v činy. Je to velice užitečný kámen pro každého, kdo se věnuje studiu.
 
Duchovní rovina: napomáhá přístupu k vyšší moudrosti a rozvoji parapsychologických schopností včetně jasnozřivosti a cestování mimo tělo. Urychluje duchovní vývoj a umožňuje duši, aby si i po návratu do hmotného těla pamatovala zážitky z astrálních cest. Uvádí do rovnováhy citové napětí a nahrazuje ho klidem a vyrovnaností. Zvyšuje sebedůvěru a posiluje schopnost překonávat nezdary. Pročišťuje všechny čakry, udržuje je v rovnováze a dodává jim energii.
 
Léčebné využití: pročišťuje vylučovací orgány. Napomáhá usazování vápníku v kostech, ale současně brání jejich vápenatění. Posiluje kostru i klouby. Má blahodárný vliv na střevní flóru a na kůži. Podporuje sráženlivost krve a hojení tkání. Posiluje imunitní systém a u malých dětí napomáhá růstu. Lze jej aplikovat na kůži, vředy, bradavice - hojí rány.
 
Žlutý kalcit: je velmi účinný při odstraňování všeho negativního a zlého, který současně dokáže povzbuzovat vůli. Je nadán, zejména v podobě elixíru, takřka zázračnou energií. Pomáhá docílit celkové harmonie. Povzbuzuje meditaci, navozuje hluboké stavy uvolnění a duchovního prozření. Zajišťuje spojení s vyššími zdroji duchovní moudrosti. Podněcuje k činnosti vyšší vědomí. Přikládá se na čakru solar plexu nebo korunní čakru. Žlutý vápenec se vyznačuje mimořádně expanzivní energií. podobné produkty: