Krystaly / Přívěsky /

Lepidolit přívěsek

kód: P1130

850

(včetně DPH)

Skladem: 0


Přívěsek z lepidolitu na stříbrném závěsu

 
velikost / váha
48x33x5mm / 13,3g
materiál lepidolit / stříbro 925
očista kamenů
na křišťálu
nabíjení kamenů
na slunci
čakra
astrologické znamení
harmonizační účinky
úleva při alergiích, posiluje imunitní systém, restruktualizuje DNA, vyčerpání, epilepsie, Alzheimrova choroba, ischias, neuralgie, klouby, menopauza
duchovní rovina
odstraňuje vše negativní, přináší vesmírnou moudrost, pomáhá při šamanských cestách, zprostředkovává přístup k záznamům duše, minulé životy, pomáhá při stabilizaci nálad

 

Lepidolit: odstraňuje elektromagnetické znečištění. Měl by ležet na počítačích, aby pohlcoval jejich vyzařování. Lepidolit vždy trvá na tom, že bude použit pouze k dosažení nejvyššího dobra. Odstraňuje všechno negativní. Aktivuje a otevírá krční čakru, třetí oko a korunní čakru. Pročišťuje zablokování a přináší vesmírnou moudrost. Tento kámen pomáhá při šamanských cestách a zprostředkovává přístup k záznamům duše. Naladí vás na myšlenky a pocity  pocházející z jiných životů, které jsou příčinou bloků v současném životě. Současně vás dokáže posunout o kus dál do budoucna.

Lepidolit poslouží mimořádně dobře také při zmírňování stresu a deprese. Potlačuje utkvělé myšlenky, odstraňuje malomyslnost a překonává nespavost. Lepidolit obsahuje lithium a pomáhá při stabilizaci výkyvů nálad a návalů strachů nebo paniky. Je vynikající při překonávání jakékoliv citové nebo duševní závislosti včetně anorexie. Jakožto kámen přechodu odhaluje a proměňuje staré vzory a překonané způsoby chování. Lepidolit vede k nezávislosti a dosahování stanovených cílů bez pomoc zvenčí.

Podněcuje intelektuální a analytické schopnosti. Díky své schopnosti podporovat objektivitu a soustředění urychluje rozhodování. Soustřeďuje se na to, co je opravdu důležité, přičemž dokáže odfiltrovat rušivé prvky. V citovém životě umožňuje setrvávat ve vlastním prostoru, kam nesahá vliv ostatních. Jedná se o kámen přinášející klid, který tiší neklidné spaní a emocionální stres. Svému majiteli přináší hluboké citové vyléčení.

Harmonizační účinky: lepidolit dokáže lokalizovat místa nerovnováhy. Položí-li se právě na místo takové nerovnováhy, začne zlehka vibrovat. Přináší úlevu při alergiích, posiluje imunitní systém, restrukturalizuje DNA a posiluje tvorbu záporných iontů. Pomáhá při vyčerpání, epilepsii a Alzheimerově chorobě. Potlačuje bolest při ischiasu a neuralgii.  Pomáhá překonávat kloubní problémy. Kůži a pojivovou tkáň zbavuje jedovatých látek. Lepidolit je vynikající v době menopauzy, zejména v podobě drahokamového elixíru.podobné produkty: