Krystaly / Prsteny /

Meteorit prsten

kód: PRS100

2 500

(včetně DPH)

Skladem: 0


Stříbrný prsten s meteority

průměr / obvod / velikost
18,89mm / 59,35mm / 59
velikost kamenů / váha
12x9mm, 11x9mm / 6,8g
původ
Campo Del Cielo - Argentína
očista kamenů
Důkladnou očistu provádíme buďto pod tekoucí voudou nebo ponořením do misky s vodou.
nabíjení kamenů
v noci při zatmění slunce nebo měsíce, i když ho v místě bydliště nemůžete spatřit
čakra
astrologické znamení
harmonizační účinky tonizuje, aktivizuje energetický systém a udržuje ho v optimálním napětí, posiluje nervy, svalstvo a zvyšuje kondici. Zlepšuje anémii, snižuje nervozitu a zvyšuje výdrž člověka ve stavu stresu.
duchovní rovina
přenos informací ohledně možného života na jiných planetách, ochrana, na podporu zkušeností s nadzemskými bytostmi, hlavně ve snech a při meditacích.

 

Meteorit: zlomky meteoritu obsahují ojedinělou energii, která vám může pomoci při jakékoliv životní přeměně. Je dobrý pro přenos informací ohledně možného života na jiných planetách, na ochranu před setkáním s nepřátelskými lidmi, na podporu pozitivnějších zkušeností s nadzemskými bytostmi, hlavně ve snech a při meditacích. Pomáhá budoucím již působícím astrologům, aby si zlepšili přesný odhad. 

Meteority se mohou použít k vysílání léčivé energie nepřítomné osobě. Poskytují impuls, aby se člověk vzdal špatného návyku a nebo přemohl nějakou fóbii, obzvlášt pokud se vám to v minulosti nepodařilo.  Přináší impuls k činu, rozhodnost a v případě potřeby spontánně mobilizuje energii. Zlepšuje sebekontrolu a zvyšuje sílu vůle. 


Harmonizační účinky: tonizuje, aktivizuje energetický systém a udržuje ho v optimálním napětí, posiluje nervy, svalstvo a zvyšuje kondici. Zlepšuje anémii, snižuje nervozitu a zvyšuje výdrž člověka ve stavu stresu.


podobné produkty: