Krystaly / Přívěsky /

Eilat přívěsek (RARITA)

kód: P1398

2 500

(včetně DPH)

Skladem: 1


Přívěsek z eilatského kamene - Izrael, důl krále Šalamouna - RARITA!

 
velikost
27x8mm / 12,3g
materiál
eilat / stříbro 925
očista kamenů
pod proudící vodou
nabíjení kamenů
na slunci nebo na křišťálu
čakra
astrologické znamení
pro všechna znamení
harmonizační účinky čistí žlázy, odstraňuje toxiny, kosti, tkáně, dutiny, bolesti, nádorové onemocnění,  játra, štítná žláza
duchovní rovina
vyrovnává jin jang, telepatie, léčba emocí, ostraňuje bloky, přináší vnitřní usmíření, spojuje fragmenty duše

 

Eilat: V duchovní rovině spojuje eilatský kámen vyšší srdce, čakru srdeční a krční a vštěpuje smysl pro uvažování nad krásou země. Tento kámen vyrovnává jin a jang a přináší lehkost bytí. Duševně dodává moudrost a tvořivá řešení problémů, protože je kombinací malachitu, tyrkysu, chrysokolu, azuritu a dalších minerálů a říká se mu též kámen mudrců.

V pocitové oblasti harmonizuje a vytrvale posiluje cítění, zajišťuje klidný, ale ne nudný emocionální život a povzbuzuje telepatii mezi spřízněnými partnery. Tento kámen je obzvláť vhodný pro léčbu emocí těm, kdo zažili incest, znásilnění, fyzické násilí nebo sexuální útlak. Uvolňuje strach a depresi, vnáší tvořivost a citové sebevyjádření a povzbuzuje nositele k užívání vlastní síly.

Smývá bolest a ztrátu, odstraňuje bloky zapříčiněné událostmi, které nám „roztříštily“ duši, ať už v současném nebo v předchozích životech, ulehčuje hovor o problému a oproštění od dávných ran. Přináší přijetí a vnitřní usmíření, čímž spojuje fragmenty duše a očišťuje akašické záznamy, píše nové programy duše a buněčné paměti a znovu sjednocuje nitro.

Harmonizační účinky: čistí žlázy, odstraňuje toxiny, podporuje buněčnou paměť, kosti a obnovu tkáně, dutiny, reorganizuje rychlost růstu buněk, prospívá při horečce, bolesti, nádorovém onemocnění, dobře působí na játra, štítnou žlázu, a proti menstručním křečím.

 
přes noc v misce svodou a křišťálem,pod proudem vody
přes noc v misce svodou a křišťálem,pod proudem vody


podobné produkty: