❯ Krystaly  ❯  Přívěsky  ❯ 


Citrín s fantomy přívěsek

kód: P1437

skladem: 0

1 700


Přívěsek z citrínu s kouřovým fantomem

velikost / váha
41x12x4mm / 5,3g
materiál
citrín / stříbro 925
očista kamenů
po každém použití citrín čistíme, stejně jako ostatní křemenné druhy, vlažnou vodou
nabíjení kamenů
na rozdíl od křišťálu ho nabíjíme na přímém slunci jen krátce.
čakra
astrologické znamení
harmonizační účinky
imunitní systém, látová výměna, funkce žláz, cukrovka, čistí krev a střevní trakt, horní cesty dýchací
duchovní rovina
vnitřní klid, posiluje důslednost a touhu po poznání vnitřního Já, kreativita, odvaha, posiluje motivaci

 

Citrín: Jemná zlatistvá zář citrínu vnáší do našeho uspěchaného, neuspořádaného každodenního života plného nečekaných zvratů a problémů vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Překlenuje průrvu mezi nižším a vyšším vědomím, takže na jedné straně v nás podporuje smysl pro spoluúčast na veřejném dění, zatímco na straně druhé posiluje naši důslednost a touhu poznávat právě vnitřní Já. Průzračné zlatistvé tóny citrínu mají značnou schopnost oživovat v duši oheň kreativity a projasňovat naši mysl.

V centru srdce tiší neklidné srdce, jeho bolesti a daruje nám jistotu v našem každodenním konání. Podporuje v nás odvahu pouštět se s vervou do nových věcí, při nichž je zapotřebí pružného rozhodování a dynamického jednání. Pomáhá nám citově strávit nezdary a chápat je spíše jako chyby, které nás mohou poučit. Toto životní poznání nás přirozeným způsobem ochrání i před pocity malomyslnosti.

Ovšem ústřední vliv citrínu na náš organismus je zejména v pupečním centru a oblasti solau plexu, kde nám pomáhá překonávat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti, jež mohou časem přerůst, nejsou-li zklidněny, do těžkých depresí.

Harmonizační účinky: Obdarovává nás klidem a vyrovnaností, přirozenou podmínkou vnitřní harmonie, která pozitivně ovlivňuje náš imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz. Dále pomáhá při léčení cukrovky, tedy slinivky břišní, při žaludečních problémech a poruchách zažívacího ústrojí, často psychosomatického charakteru, zaviněných každodenním stresem. Čistí krev a střevní trakt od balastu a jedovatých látek, které mají na svědomí i nečistotu pleti. Při nedostatku bílých krvinek podporuje jejich tvorbu. V centru hrdla uvolňuje a léčí horní cesty dýchací a bronchitidu. Citrínová voda se doporučuje jako vlasová voda proti lupům.

Křemen s fantomem: symbolizuje mnoho životů duše, usnadňuje širší duchovní uvědomení a pomáhá při přechodech. Vezme vás na cestu mnoha dimenzemi, i vnitřními, odstraňuje jednotlivé vrstvy, aby odhalil vaše duchovní jádro. Karmicky pomáhá v přístupu k záznamům vesmírné kroniky Akáši, oživuje potlačené vzpomínky a přepisuje nebo přehodnocuje minulé smlouvy, usnadňuje cesty do stavu mezi životy, čímž objevuje současný plán vaší duše a odstraňuje staré příkazy duše. Ulehčuje přechody všeho druhu a ukazuje, jaký další krok byste mohli udělat.
 
V duševní rovině fantomový křemen urovnává váš stín a ukazuje stínem poskytované dary. V oblasti životního prostředí stimuluje harmonizaci planety, znovu vyrovnává škodlivé krajinné modely.

 
Kouřový fantom: aktivuje čakry minulých životů a přetváří traumatické vzpomínky. Bere vás zpět do vaší původní skupiny duší, přináší pochopení záměru skupinových inkarnací. Pomáhá při identifikaci a přitahování členů vaší skupiny duší v tomto životě, abyste splnili svůj karmický nebo duchovní úkol, a učí, že prožitky nelze posuzovat jen ze zemské perspektivy. Pokud do vašeho skupinového záměru zasáhly negativní energie nebo příkazy, kouřový fantom je odstraní a zavede skupinu zpátky k jejímu záměru. Tento kámen se dokáže posunout ještě před vznik problému nebo ustanovený vzorec a spojit vše opět v celistvost a harmonii.


Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


podobné produkty: