❯  Krystaly


Labradorit přívěsek (P5)

kód: P5 O

skladem: 0

420


Přívěsek z labradoritu s postříbřeným závěsem

 
velikost / váha
24x14x7mm / 3,65g
materiál labradorit
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
na měsíčním světle nebo na křišťálu
čakra
astrologické znamení
Štír, Střelec, Lev, Kozoroh, Vodnář, Ryby
harmonizační účinky                                 posiluje imunitní systém, léčí poruchy očí a mozku, reguluje metabolizmus, dna, revmatizmus, ledviny, upravuje rovnováhu hormonů, zklidňuje bušení srdce a krevní oběh, snižuje krevní tlak
duchovní rovina ochraňuje auru, brání úniku energie, minulé životy, zasvěcuje do tajných mystérií, zvyšuje úroveň vědomí, rozvíjí intuici a duševní dary, potlačuje strach, navozuje rozjímání a introspekci, pomáhá rozpomenutí na sny, vynáší poselství z podvědomí
 

Labradorit (energetický štít): je vysoce mystický a ochranný kámen vnášející do života světlo. Zvyšuje duchovní úroveň mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Vytváří bariéry proti výronům negativní energie během léčby. Jedná se o krystal, který vás dokáže zavézt do jiných světů nebo životů. Labradorit je kámen ezoterického vědění umožňující zasvěcení do tajných mystérií. Uvádí do souladu fyzickou i éterickou sféru těla a obě propojuje s duchovním cílem, k němuž směřují. Zvyšuje úroveň dosaženého vědomí a uzemňuje duchovní energii do nižšího fyzického těla. Krystal podporuje rozvoj intuice a duševních darů včetně umění "správného načasování". Vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje jejich pochopení.

V duševním životě potlačuje labradorit strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání včetně těch, která pocházejí z minulých životů. Posiluje víru v sebe sama i celý vesmír. Odstraňuje z vědomí představy jiných lidí včetně myšlenek útočících na vaši auru. Labradorit navozuje stav rozjímání a introspekce. Spojuje intelektuální pohled s intuitivní moudrostí. Výborně slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Tento kámen vyvolává potlačované vzpomínky na minulost. Přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst. 

Pomáhá rozpomenutí se na sny a vnesení jejich významu do každodenního života. Položený pod polštář podporuje sny. Výborná ochrana proti energetickým upírům. V začátcích channelingu nám pomáhá přijmout nové energie a bez velikých problémů sa vzdát svého ega, čím nás posouvá k našemu Vyššímu já. Zlepšuje vidění ve tmě (například v astrálu). Zvyšuje naši citlivost na tepelné vjemy, čím nám umožňuje vnímat, nakolik jsou předměty od nás vzdálené. Tato schopnost je spojená se schopností vidět auru. Když se vypracujeme na vyšší úroveň, dokážeme odhadovat předměty na dálku. Proto je labradorit výborný kámen pro slepé lidi.

Harmonizační účinky: léčí poruchy očí a mozku, přináší úlevu od stresu a reguluje metabolizmus. Posiluje imunitní systém a opravuje auru. Uzdravuje nachlazení, dnu a revmatizmus. Upravuje rovnováhu hormonů a ulevuje od menstruačního napětí. Snižuje krevní tlak. Zklidňuje bušení srdce a krevní oběh, podporuje ledviny. Lze ho použít pro radionické léčení a hledání příčin nerovnováhy. 

Největší účinnost má krční čakře. Labradoritové náhrdelníky také přiznivě ovlivňují záda a paže.

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.

podobné produkty: