Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Angelit

 Angelit (Angelite)
           
Složení: Síran vápenatý CaSO4
Výskyt: Peru
Tvrdost: 3½ - 4
Barvy: modá , bílá
Kryst.soustava: kosočtverečná (ortorombická)
             

Angelit: je jedním z kamenů vědomí pro nový věk. Symbolizuje mír a bratrství. Jak napovídá už jeho název, napomáhá angelit dosáhnout kontaktu s říší andělů. Pomáhá při telepatické komunikaci a umožňuje cestování mimo tělo, při němž je zachován kontakt s reálným světem.

Angelit je pro léčitele mocný kámen, neboť prohlubuje naladění jejich myslí a zvyšuje vnímavost. Zajišťuje rovněž ochranu prostředí nebo těla, zejména pokud se užívá v podobě elixíru.

Angelit je tvořen celestýnem, který byl v hlubinách Země po miliony let stlačen a uchoval si mnoho vlastností tohoto kamene.

V duševní rovině: vám angelit pomůže vyslovit svou pravdu bez ohledu na to, jak může znít. Současně díky němu budete soucitnější a smířlivější - zejména k věcem, které nelze změnit. Mírní duševní bolest a čelí krutosti. Mentálně se angelit používá k lepšímu pochopení astrologie a k hlubšímu porozumění matematice. Rovněž napomáhá navázání telepatického kontaktu mezi dvěma bytostmi.

             
V duchovní rovině:je angelit plný slitování a soucitu. Bolest a nesoulad mění v jednotu a současně léčí rány, když otevírá cestu vedoucí k duchovní inspiraci. Navozuje hluboký pocit klidu a míru. Pomáhá navazovat kontakt s vesmírnou energií.

 

Zvyšuje úroveň vědomí, podporuje proces znovuzrození, stimuluje léčení a otevírá cestu pro jasnovidecké pozorování vzdálených věcí.

             
Harmonizační využití: po přiložení na chodidla angelit odblokuje meridiány a energetické dráhy. Rezonuje s krkem a uvádí do rovnováhy štítnou a příštitnou žlázu. Tento tišící, uklidňující kámen napravuje poruchy tkáně a krevního řečiště. Uchovává rovnováhu tekutin v těle a může fungovat  močopudně. Lze jej užít i pro kontrolu hmotnosti. Má vztah zejména k plicím a pažím. Angelit umí tišit bolest ze spálení na slunci. Na jemné úrovni upravuje rovnováhu mezi fyzickým tělem a éterickou říší.
             
Očista kamenů: Pod tekoucí voudou.
Dobíjení kamenů: na slunci nebo na křišťálu.
Astrologické znamení:
Vodnář, Váhy
Čakra: 4. čakra - Anaháta
5. čakra - Višuddha

 

Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 4