Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Auralit 23

auralite_thumb2  Auralit 23 (Auralite)
           
Složení: titan, kakoxenit, lepidokrocit, ajoit, hematit, magnetit, pyrit, pyrolusit, zlato, stříbro, platina, nikl, měď, železo, limonit, sfalerit, covelit, chalkopyrit, gialit, epidot, bornit, rutil a kouřový křemen v ametystu.
Výskyt: Kanada
Tvrdost: 6 - 7
Barvy: fialová, bílá,červená zlatá stříbrná
Kryst.soustava: klencová (trigonální)
             
Auralit 23: je jedním z nejmocnějších krystalů na planetě s nejvyššími vibracemi a obsahuje energii 23 různých prvků a minerálů v jednom. Jsou to: titan, kakoxenit, lepidokrocit, ajoit, hematit, magnetit, pyrit, pyrolusit, zlato, stříbro, platina, nikl, měď, železo, limonit, sfalerit, covelit, chalkopyrit, gialit, epidot, bornit, rutil a kouřový křemen v ametystu. Je to jako mít 23 krystalů v jednom, silný spojenec a duchovní léčebný nástroj. Auralit 23 pochází z jediného místa na světě a to je důl nacházející se v lesích severně od Thunder Bay v kanadském Ontariu, nazývaný také "jeskyně divů". Krystaly Auralitu 23 byly vědecky prokázány jako světově nejstarší drahokam, který se vyvinul před více než 1,5 miliardami let, zatímco se na Zemi objevily první známky života. Každý krystal odráží svou vlastní cestu zmrazenou v čase.
 
Zdá se, že kameny Auralitu 23 zde mají úkol, aby nám pomohly v našem duchovním vývoji a ve vývoji našeho uvědomění. Tyto krystaly hrají velmi důležitou roli při transformaci naší Matky Země a jejích stvoření. Mnoho léčitelů a pracovníků Světla již začalo cítit tento posun vědomí. Více než kdy jindy se zdá, že lidé si uvědomují své psychické dary, setkávají se bytostmi z jiných dimenzí nebo průvodci, překračují hranice času a prostoru a zkoumají hloubky lidského vědomí. Náš vesmír poskytl mnoho úžasných nástrojů, pomocí kterých se dá nalézt cesta. Auralit 23 je jedním z nich. Poskytuje určitý druh jasnosti - prostřednictvím meditace, uzdravení a zkoumání vlastního vědomí. Můžete také mít úžasné zážitky s použitím krystalů Auralitu 23 při léčení, meditaci, krystalových mřížkách pro elixíry a další.
 
Auralit 23 je velmi vzácný a těžko dostupný, je to nově objevený kanadský drahokam a energetický kámen, který působí a může pomoci s odvápněním epifýzy, intuicí, astrálním cestováním, osobní silou, sebepřijetím, sebedůvěrou, léčivou energií empatie, regenerací, omlazením, probuzením síly pro pracovníky Světla, připojení k domovům pro Hvězdná semínka, jelikož dopadl meteor na tomto místě a minerály se dostaly do Auralitu. Spojuje s Andělskou říší, přináší klid, zklidňuje nálady. Pomáhá těm, kteří dříve mluví, než myslí, čistí všechny čakry, otevírá korunní čakru, pomáhá intuitivním schopnostem, přináší pradávné znalosti, pomáhá být soucitný a neodsuzující, pomáhá rozpomenout si na minulé životy, odpoutává staré karmické vzory, uzdravuje vnitřní dítě, pomáhá přinášet hojnost, léčí srdeční čakru. Pomáhá od bolesti hlavy, svalů, obnovuje životní sílu.
 
Krystaly Auralitu 23 jsou vysoce transformační a také ukázaly, že aktivují latentní intuitivní schopnosti a zvyšují psychické schopnosti. Zejména tyto krystaly mohou uživateli pomoci rozvíjet jasnovidectví a jasnoslyšení. Proto mohou být tyto krystaly úspěšně použity v meditaci, aby jste se spojili a komunikovali s vašimi osobními duchovními průvodci a strážci, vyššími dimenzionálními bytostmi, energií Božského Zdroje, Velkým Duchem, Vzestoupenými Mistry, Strážnými Anděly. Někteří lidé uvádějí, že tyto krystaly také usnadnily přístup k informacím uloženým v Akáši. Z tohoto důvodu se ukázalo, že tyto krystaly jsou obzvláště užitečné pro posílení práce v minulosti (ať už jde o průzkum a shromažďování informací, o léčbu traumatu spojeného s minulými životy nebo o objevování vztahů s ostatními z minulosti). Úchvatná část spočívá v tom, že vědci nemohou identifikovat všechny minerály v Auralitu, protože před 1,5 miliardou let dopadl do místa naleziště meteorit a smísil se s krystaly a ne všechny složky jsou z této planety.
 
Auralit 23 také známý jako Auralit Ametyst , Krystal Spřízněného Ducha nebo "Nový kámen nového vědomí", kvůli jeho vysoké frekvenci a množství metafyzických vlastností. Tento kámen není jen okouzlující, ale také bohatý na historii. Auralit 23 je neobvyklý a atraktivní, obsahuje mnoho silikátových minerálů a kovů. Zabarvení je primárně sortiment fialové, šedé, čiré, oranžové, červené (červené špičky jsou ze železa, to je více viditelné u větších krystalů). Rentgenová difrakce byla použita k identifikaci 23 minerálů, ačkoli většina krystalů obsahuje ametyst, citrín a vzácně zelený ametyst.
 
Obecně platí, že Aurality 23 jsou Mistrovské kameny a nejsou určeny pro začátečníky a měly by být používány a ne k vystavení ve sbírce. Tento mocný kámen je určen k tomu, aby byl použit pro svět a k tomu, aby učinil změny ve vašem životě a ve světě kolem vás pro zlepšení lidstva. Vezměte prosím na vědomí, že tento krystal není hračka a je velmi účinným nástrojem, který vám pomůže aktivovat duchovní DNA a epifýzu, a proto důrazně doporučujeme, abyste měli zkušenosti s krystaly a meditací a jste dobře uzemněnou duší k použití tohoto krystalu. Ti, kteří mají problémy s uzemněním, by neměli používat tento krystal, neboť jeho energie je příliš intenzivní, pokud nemáte dobrou pevnou základnu.
 
Harmonizační účinky Auralitu 23: tento kámen pomáhá uvolnit tělo a může být přínosný při odstraňování napětí, bolestí hlavy, námaze očí, svalovém nepohodlí a křečích. Může také pomoci vaskulárnímu zdraví. Vyvažuje naše fyzické tělo a odstraňuje chronické problémy, připomíná našemu tělu své vlastní životně důležité funkce a přináší regeneraci a omlazení, aktivuje všech 7 našich hlavních čaker a také ty nad naší hlavou a pod nohama, probouzí a otevírá naši energii kundalini. Krystaly mohou také pomoci vytvořit božskou linii pro váš dvojplamen, aby šel podle svých vlastních cest přímo k vám. Pomáhá ukončit špatné vztahy a vytvořit zdravý a dlouhotrvající. Pokud jste připraveni na tom pracovat, toto je kámen pro vás.


         
Očista kamenů:  pod proudem vody
Dobíjení: kamenů:  na křišťálu 
Astrologické znamení:  pro všechny znamení
Čakra:  všechny čakry
   
 
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

auralit1 

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.

Číst více..