Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Fulgarit

Fulgarit (Fulgurite)
           
Složení: převážně Křemík, nebo dle zasažené horniny
Výskyt: Egypt, Maroko, USA , Sahara
Tvrdost:  
Barvy: šedá, okrová, písková
Kryst.soustava:  
             
Fulgarit: vzniká po úderu blesku do písku - je to děj, při němž je ohromné množství energie silně soustředěno na malou plochu. I přes svou křehkost byl fulgarit tradičně mocným duchovním nástrojem šamanů, protože tento kámen si udržuje vysokofrekvenční energii zmíněného úderu. Když se šaman vydal na cestu, aby přivedl ztracené vnitní dítě nebo fragmenty duše, tyto části se staly součástí fulgaritu pro bezpečnou cestu až do návratu. Fulgarit se pak položí nad srdeční čakru a ztracené dítě nebo část duše jsou jemně vypuštěny domů, zásah blesku jim otevírá cestu. Tento kámen také přepravuje části duše, zanechané při traumatické smrti v minulém životě, při nervovém šoku, zklamání či jiné události, která svazuje duši i v dalším životě.
 
Tento kámen napomáhá cestování do stavu mezi životy, aby pomohl odhalit, proč se duše v současnosti nepřevtělila úplně. Očištěním fragmentů duše, které jím pronikají, napomáhá fulgarit duši, již přenáší domů, k opětovnému zcelení. Fulgarit se tradičně užíval k odvanutí modliteb do vesmíru a je mocným nástrojem k projevení snů. Stanovte svůj úmysl, nahlas ho vyslovte a vyšlete skrze fulgarit, aby se mohl co nejlépe projevit pro vaše nejvyšší blaho. Střed trubičky fulgaritu tvoří kanál pro božskou energii, která protéká do těla a zrychluje duchovní růst lidstva. Tvoří energetický vír z čaker v jemnohmotných tělech, které očišťuje, harmonizuje a znovu povzbuzuje, protože se pohybuje napříč frekvencemi, povznáší tělo i duši na vyšší úroveň a otevírá cestu k vštípení nových vzorců. Fulgarit je výborná šamanská kotva, otevírá zemský úsek kosmické kotvy a váže vás hluboko k zemskému jádru.
 
Psychicky fulgarit usnadňuje uvolnění jakéhokoliv růstu bloků, otevírá cestu novým způsobům chování, které prospějí vašemu vyššímu bytí a současnému stavu vývoje. Z duševního hlediska tento kámen formováním myšlenky učí, jak se držet pouze těch nejvyšších a nejpozitivnějších úmyslů. V oblasti fyzické lze fulgarit zamřížkovat kolem těla pro odvrácení negativní energie nebo bloku a pro doplnění energie ztracené psychickým vampyrismem nebo chronickou chorobou.
 
Harmonizační využití: prodírá se omezeními a sevřeními, které blokují tok energie nebo krve, zvyšuje úroveň energie a libido, ale nejintenzivněji pracuje na úrovni ducha.


         
Očista kamenů:       
 na křišťálu
Dobíjení: kamenů:  na křišťálu
Astrologické znamení:  všechny znamení
Čakra:  1. čakra - Múladhára
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!