Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Hakmanit

hack_thmb Hakmanit (Hackmanite)
           
Složení: Na8Al6Si6O24(Cl2,S)
Výskyt: Afgánistán, Kanada Myanmar, Rusko
Tvrdost: 5½ - 6
Barvy: růžová, fialová, šedá  (oranžová pod UV)
Kryst.soustava:  
krychlová (kubická)
             
Hakmanit:Jako vyšší rezonance sodalitu má mimořádně kvalitní vibrace, pokud zůstává spojen se Zemí. Aktivuje kosmickou kotvu a chrání biomagnetické pouzdro, pomáhá vnitrotělesné rozpínavosti projít do nekonečnosti bytí a začleňuje světelné tělo. Účinně přetíná pouta v jemných rovinách čaker.
 
V oblasti duchovní tento kámen spojuje intuici s logikou, má přístup k vyššímu myšlení, spojuje je s fyzickým plánem a vytváří tak osvícenou mysl. Usnadňuje stavy hluboké meditace a nalaďuje na dary ducha, které přinášejí radost, svobodu a uzdravení.
 
V rovině psychické pomáhá pochopit situace, ve kterých se nacházíte, a během vstřebávání této zkušenosti vyrovnává směřování duše. Je užitečným kamenem pro přijetí stínových energií a nalézání pokladů, jež se v nich ukrývají. Přetváří zakřiknutou nebo přecitlivělou osobnost, osvětluje a uvolňuje hluboce zakořeněné strachy, fobie, pocit viny a řídí mechanismy, které brání duši, aby se naplno vyjádřila. Zvyšuje sebeúctu, sebepřijetí a sebedůvěru. Hakmanit obsahuje silnou touhu po pravdě a idealismu, nutí vás, abyste neklamali vlastní já a trvali na tom, čemu věříte.
 
Duševně a karmicky vás osvobozuje z rozumových pout a zkostnatělých názorů, zejména náboženských ideálů vštípených v minulosti, a otevírá vaši mysl nekonečným novým možnostem. Umožňuje racionální a zároveň intuitivní vnímání, pomáhá při slovním vyjádření pocitů, vytváří prostor, abyste svůj nový náhled na věci mohli uvést do praxe.
 
V oblasti životního prostředí odstraňuje elektromagnetické nečistoty. Je užitečný v mřížce zaměřené proti syndromu nezdravé budovy, elektromagnetickému smogu nebo nahromaděným chemickým nečistotám.
 
Harmonizační účinky: podporuje metabolismus, lymfatický systém a související orgány, imunitní systém, hrdlo hlasivky a hrtan. Účinně působí při nedostatku vápníku, proti následkům ozáření a nespavosti, při chrapotu, zažívacích potížích a horečkách, zlepšuje krevní tlak.


         
Očista kamenů: na křišťálu
Dobíjení: kamenů:
na slunečním světle
Astrologické znamení:
všechny znamení
Čakra: všechny čakry
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

hackman_L
Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 2