Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Kam. chryzantéma

   Kamená Chryzantéma (Chrysanthemum Stone)
           
Složení:  Al2SiO5
Výskyt:  Čína, Japonsko 
Tvrdost:  
Barvy:  bílá, černá 
Kryst.soustava:  Kosočtverečná (ortorombická)
             
 Kamenná chryzantéma: se lehce pohybuje napříč časem a umožňuje cesty časem i člověku, který s ní pracuje. Dodává klid a sebedůvěru, přičemž samotnou svou přítomností vylepšuje libovolné prostředí, ve kterém se nachází. Vyzařuje harmonii. Vyvolává změny v rovnováze a ukazuje, jak mohou dva lidé spolupracovat. Jedná se o kámen, díky němuž se můžete radovat z přítomného okamžiku. Pod jeho vlivem zažijete pocit, jako kdyby všechny vaše schopnosti měly právě teď rozkvést. Dodává inspiraci a energii a dovádí každé úsilí ke konečným výsledkům. Kamenná chryzantéma učí, jak si v sobě uchovat dítě, které má radost z bláznivých věcí a umí se, plné nevinnosti, vydat na duchovní pouť bouřlivého sebezdokonalování. Pomáhá posilovat charakter, překonávat bigotnost, ignoranci, malichernost, zahleděnost do sebe a žárlivost. Ponouká nás, abychom projevovali světu více lásky, což vnese větší díl lásky i do našeho života.

Na duchovní úrovni potlačuje sklon k povrchnosti. Dodává hloubku myšlenkám, pomáhá proti nepozornosti a dovoluje vidět věci z globálnějšího pohledu. Na citové úrovni zajištuje stabilitu a důvěru. Oddstraňuje pocity nelibosti a nepřátelství.

Harmonizační využití: pomáhá při tělesném dospívání a ženám v přechodu, blahodárně působí na pleť, kostru a zrak. Účinně funguje při rozptylování jedovatých látek a likvidaci nádorů. Uklidňuje a posiluje nervový systém, používá se k regeneraci po nemoci, pomáhá proti zbytnění.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  teplou proudící vodou
Dobíjení: kamenů:  nabíjíme v noci za měsíčního světla
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  1. čakra - Múladhára
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!