Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Kámen Tiffany

   Kámen Tiffany (Tiffany stone)
           
Složení:  CaF2
Výskyt:  USA
Tvrdost:  4
Barvy:  fialová, modrá, bílá, šedá, hnědá 
Kryst.soustava:  
             
 Kámen Tiffany (Bertrandit): je vyjímečně vzácný a spletitý drahokam, tvořený je hlavně Fluoritem a Opálem a může obsahovat mnoho dalších minerálů (křemen, dolomit, rodonit, mangan, berylium a další). Vznikl z vulkanického popela vychrleného před více než dvěma miliardami let. Berylium je jedním z nejlehčích, ale nejsilnějších minerálů a duchovně tento kámen se silnou energií a vysokými vibracemi zvyšuje intuici a metafyzické schopnosti, otevírá vyší korunní čakry a propojuje s dalšími dimenzemi a nejvyšší duchovní radou. Pomáhá "vykládat materiál přicházející kanály", je vhodný pro soustředění světelného těla do fyzické reality, čímž podporuje duši.
 
Z duševního hlediska kámen Tiffany povzbuzuje vytrvalost a následování duchovní cesty, ať vede kamkoli. V rovině emocionální pomáhá stát se otevřenějším a chápavějším. Odstraňuje bloky a odhalováním emoční síly podporuje přechody všeho druhu. Naplňuje srdce a vyšší srdeční čakry bezpodmínečnou láskou. Rovněž povzbuzuje očištění v každé úrovni.
 
V oblasti mentální Tiffany umocňuje jasnou a bystrou mysl, podporuje vysokoškolské studium. Umožňuje komunikaci a očistu pocitů, které dřív byly skryty nebo za něž jste se styděli.
 
Fyzicky má úžasnou elektrickou a termální vodivost, která umožňuje volné proudění energií. Podporuje průtok energie v meridiánech, uvolňuje bloky, dodává energii systému čaker a čistí jej. Stimuluje libido a průtok sexuální energie, což mu vysloužilo název "purpurová vášeň". Je proto vhodný pro tantrické praktiky.
 
Harmonizační využití: kamenu Tiffany je díky obsahu fluoritu přisuzována schopnost posilovat kosti a vazivo, prospívá při zánětu šlach, artritidě a osteoartritidě.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  pod proudem vody
Dobíjení: kamenů:  na slunci, na křišťálu
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  7. čakra - Sahasrára
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!