Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Láva

   Láva (Lava)
           
Složení:  křemičitany a oxidy
Výskyt:  po celém světě
Tvrdost:  3 - 6
Barvy:  černá, šedá 
Kryst.soustava:  
             
 Láva: pemza se utváří tehdy, kdy se láva, jak tryská ze sopky, zaplní bublinkami plynu. Havajská bohyně sopek, ohně a magie Pelé je vládkyní lávy. Pemza je obzvláště magická, protože pluje po vodě a protože obsahuje směs čtyř prvků. Roztavená láva představuje prvek vody.
 

Láva chrání domov před blesky, ohněm a vetřelci. V práci bude chránit jako amulet proti špatně naloženým kolegům a zlomyslným pomluvám na pracovišti. Mějte doma nebo v práci pár malých kousků pemzy, jeden světle zbarvený, aby přitahoval bohatství a tmavší v blízkosti dveří, aby absorboval negativní vibrace. Až tento kámen ztěžkne špatnými vibracemi, pošlete jej pryč po vodě a nahraďte novým.
 
Je to magický kámen, který se používá při obranných rituálech, magii se svíčkami s ohněm. V noci jej rozložte kolem postele, aby odehnal zlomyslnost nebo psychické útoky.
 
Harmonizační účinky: chronické onemocnění kůže, vyrážky a alergie všech druhů. Ženy tradičně svírají pemzu v ruce při porodu, aby zmírnila jejich bolest. Používá se také k tomu, aby zahnala menstruační křeče a křeče všeobecně.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  čistíme jen krátce pod tekoucí vodou
Dobíjení: kamenů:  na slunci libovolně dlouho
Astrologické znamení:  beran
Čakra:  1. čakra - Múladhára
 2. čakra - Svádhišthána
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..