Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Mordenit

   Mordenit (Mordenite)
           
Složení:  (Ca, Na2, K2)Al2Si10O24·7H2O
Výskyt:  Rakousko, Kanada, Brazílie, Čína, ČR, Indie, Maďarsko, Itálie, USA
Tvrdost:  3 - 4
Barvy:  bezbarvý, bílý, nažloutlý, narůžovělý
Kryst.soustava:  Kosočtverečná (ortorombická)
             
Zeolity: je to druhové jméno pro skupinu krystalů, které se nacházejí často společně na matečné hornině. Patří mězi ně apofylit, mordenite, okenit, pektolit, prehnit, stilbit a další. Příznivě ovlivňuje výměnu vědomostí s okolím, podporuje poctivost a přizpůsobivost, podporuje skromnost a klidnou velikost. Pomáhá nacházet nekonvenční řešení problémů. Vytváří stabilní elektromagnetické pole kolem fyzického těla. Urychluje přenos a příjem informací s těmi, s nimiž se jednotlivec nachází v telepatickém kontaktu. Zlepšuje spojení mezi fyzickým a éterickým tělem.

Pohlcuje jedovaté látky a pachy. Pokud je zakopán do země, jeho umístění poblíž zasazených plodin působí blahodárně na pole i zahrady. Zeolity jsou vhodné kameny pro praktikování reiki, napomáhá při naladění na energie a zvyšuje účinek léčení.
 

Harmonizační účinky: lze využít k léčení strumy, potlačuje nadmutí břicha a odstraňuje z fyzického těla toxické látky. Snižuje horečku, zlepšuje regeneraci buněk. Pomáhá při překonávání závislostí, zejména na alkoholu. Pro tento účel je vhodný zeolitový elixír. 
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  pod proudící vodou
Dobíjení: kamenů:  na křišťálu
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  všechny čakry 
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!