Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Stichtit

  Stichtit (Stichtite)
           
Složení: Mg6Cr2CO3(OH)16·4H2O
Výskyt: Brazílie, Indie, Rusko, Švédsko, Kanada 
Tvrdost: 1 1⁄2 - 2
Barvy: fialová, růžová 
Kryst.soustava: Klencová (trigonální)
             
 Stichtit: povzbuzuje k tomu, abyste projevili své skutečné já a žili v souladu se smlouvou duše pro současný život. Usnadňuje proudění hadí síly kundalini páteří k srdci. Je účinným ochranným kamenem.

V duševní oblasti pomáhá udržovat mysl, názory a citové uvědomění dokonale naladěné a učí, jak negativní emoce a hluboce zakořeněné postoje působí na duševní pohodu; pomáhá při jejich přeformulování. Tento kámen dokáže osvětlit a zmírnit emocionální problémy, které jsou příčinou poruch příjmu potravy, chorobné touhy po jídle nebo alergií.

V rovině fyzické je stichtit kamenem odolnosti a zotavení, napomáhá rekonvalescenci a novému naprogramování nervových spojení v mozku, které působí proti degenerativním nemocem. Jestliže vy sami, ale často i nějaké dítě, potřebuje jít jinou cestou, je stichtit dokonalým nástrojem a blahodárně působí na děti, vyznačující se hyperaktivitou, poruchou pozornosti (AD, HD) apod. Stichtit poskytuje společnost a má uklidňující účinek, takže pokud žijete sami, je dobré jej nosit v kapse.

Harmonizační účinky: působí při bolestech hlavy, kýle, Parkinsonově chorobě a demenci. Prospívá zubům, dásním a pružnosti kůže, vylepšuje strije. Zklidňuje zažívací a nervovou soustavu, stabilizuje krevní tlak a mozkovou chemii.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů: pod proudem vody
Dobíjení: kamenů: na slunci 
Astrologické znamení: všechna znamení 
Čakra: 6. a 7. čakra
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!